0532 485 77 87
info@kocumveben.com
Koçum ve Ben instagram sayfasını da incelemeyi unutmayın!
Koçum ve Ben - Yaşam Boyu Eğitim ve Sınav Koçu > Motivasyonun Ne Kadar Sürdürülebilir?
  Evet, kesinlikle doğru.Kendimi tanıdığımı, ne istediğimi bildiğimi düşünüyorum ama bazen yaptıklarıma ben bile şaşırıyorum.Kendimi iyi tanırım, ne istediğimden eminim. Ama, ah o duygular yok mu duygular..

  Evet, çoktan karar verdim ve bunun için çalışıyorum.Yani aklımda bir şeyler var ama kararsızım, emin olamıyorum.Araştırmalarım devam ediyor.

  Doğru, en sevdiğim şey!Bazen kurarım, araştırırım ama sonra bırakırım ya sonunda hayal kırıklığı yaşarsam?Hayal kurmaya inanmıyorum.

  Tabii ki plan program yapmak benim işim!Program yapmaya, ajandalar doldurmaya bayılırım, o kadar ki plan program yapmaktan uygulamaya koyamam genellikle.Asla plan program yapamıyorum, bu konuda çok beceriksizim.

  Arada kafam karışsa da evet işlerimi güzel organize edebiliyorum.İş sıralamasını çok güzel yapsam da zamanı asla yetiştiremiyorum.Asla, hep bir panik halindeyimdir.

  Aynen tam bir görev adamıyım.Yani, ruh halime göre değişkenlik gösterir aslında.Kesinlikle her şeyi ertelerim ve son dakika yapmayı tercih ederim.

  Evet, günlük hayatın koşturmacasında uygulamak kolay olmasa da rutinleri ve merakları olan bir insanım.Dönem dönem hobilerim olmuştur ama asla devamı gelemedi maalesef.Rutinim veya ilgi alanım yok gibidir, hayatı getirdiği gibi yaşarım.

  Evet, yakın arkadaş çevremle birbirimize çok şey katarız.Yani çocukluktan gelen bir arkadaş çevresi var, kolay bırakılmıyor, yeni insanlara da güven olmuyor.Arkadaşım yok denecek kadar azdır, çok sosyal biri değilim.

  Kabul Ediyorum.Kabul Etmiyorum.

  error: Content is protected !!
  whatsapp1